Тіниста алея на Парковій –2 «Хай буде світло»

Облаштування освітлення пішохідної доріжки та місць для відпочинку на правому березі р. Охтирка.

Місце реалізації проекту

м.Охтирка вул. Паркова правий берег р. Охтирка на ділянці від пішохідного містка по вул. Парковій до пішохідного містка поблизу адміністративної будівлі Райдержадміністрації

Проблема

В зв'язку зі значним відвідуванням парку за ОМЦКД«Кнежа», який став улюбленим місцем відпочинку містян, але має невелику територію, виникає необхідність обладнання додаткової алеї для прогулянок та відпочинку. Наразі територія на правому березі р. Охтирка має занедбаний стан і не використовується для потреб городян. Великі та розкішні дерева, що ростуть там, могли б дати прохолоду в спекотні дні і матусям, що прогулюються з дітьми, і молоді , і пенсіонерам, що дуже полюбляють цей парк.

Мета проекту

Забезпечення комфортного, цивілізованого відпочинку городян та гостей міста,благоустрій зони відпочинку, збільшення території паркових зон м. Охтирка.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Улаштування освітлення пішохідної доріжки, яка буде розпочинатися від пішохідного містка по вул. Парковій і, плавно повторюючи лінію русла р. Охтирка, з'єднається з іншим пішохідним містком , що розташований поблизу адміністративної будівлі Райдержадміністрації. Планується встановлення 25 паркових світильників для освітлення місць відпочинку

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Всі жителі та гості м. Охтирка

План заходів з реалізації проекту

1. Виготовлення проектно-кошторисної документації. 2. Придбання та встановлення опор з парковими ліхтарями.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Соціально-культурні : збільшення території парків та зон відпочинку в центрі міста. Екологічні: зменшення зони стихійного розповсюдження бур*янів( в т.ч. і амброзії полинолистої) на прилеглій території, упорядкування території прибережної зони, яка раніше не використовувалася.

Вартість складових проекту

200 000 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Вересень 2020 року

Орієнтовна загальна вартість проекту:

200 000

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Інфляційні ризики

Приклади схожих рішень

Парк за ОМЦКД «Кнежа»

Бюджет проекту:
Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Бюджет 0 200000
Номер проекту:
21
Ініціатор:
Бекбулатова Катерина Олегівна
Статус:
На розгляді
Дата початку збору голосів:
10.09.2019 00:00
Тип проекту
Малий (до 200 000 грн.)
Категорія проекту
Комунальне господарство
Бюджет:
200 000 гривень
Підтримало:
299 12 / 287

Корисні посилання