Ремонт вестибюля, коридорів , тамбура та санвузла бібліотеки

Ремонт стін вестибюлю, підлоги та облаштування їх плиткою із заміною двох вхідних дверей, покриття підвісної стелі по всій бібліотеці плиткою Армстронг, демонтаж та заміна міжкімнатних дверей. Демонтаж стін та старої сантехніки в санвузлі, установлення нових стін, вирівнювання підлоги та стелі в санвузлі та прилеглому до нього коридору, облаштування стін та підлоги плиткою в санвузлі та прилеглому до нього коридору, установлення нового сантехнічного обладнання.

Місце реалізації проекту

м.Охтирка, вул.Армійська, 2

Назва установи / закладу

Охтирська міська центральна дитяча бібліотека

Проблема

За час існування бібліотеки (з початку 70-х років) у даній будівлі не проводився ремонт туалету та вестибюля. В результаті частих протікань каналізації підлога цих приміщень просіла, між стінами та потолком з’явилися тріщини. Стеля по всій бібліотеці знаходиться також в паганому стані. Міжкімнатні двері зносилися і вже не зачиняються. Двоє вхідних дверей також не зачиняються належним чином, оскільки ущільнювачі давно зносилися. Дані підлога та стеля в такому стані несуть загрозу для здоров’я та життя відвідувачів.

Мета проекту

Забезпечити безпеку, комфорт та затишок у приміщенні для відвідувачів та працівників бібліотеки.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Демонтаж стін санвузла та встановлення нових. Вирівнювання підлоги в санвузлі, коридорах, тамбурі та вестибюлі. Ремонт стін та стелі в коридорах , тамбурі та вестибюлі. Демонтаж старих вхідних дверей, заміна на енергозберігаючі (2 штуки). Демонтаж старих міжкімнатних дверей, заміна на нові (8 штук). Демонтаж старої сантехніки, заміна на сучасну.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Відвідувачі бібліотеки (більшість із них діти) та їх працівники. Жителі та гості міста Охтирки.

План заходів з реалізації проекту

1. Виготовлення ПКД. 2. Демонтаж стін та старої сантехніки в санвузлі. 3. Установлення нових стін в санвузлі. 4. Вирівнювання стелі цементно-вапняним розчином, товщина шару 20 мм в санвузлі. 5. Вирівнювання підлоги в санвузлі. 6. Облаштування стін та підлоги в санвузлі плиткою. 7. Фарбування стелі в санвузлі полівінілацетатними водоемульсійними сумішами. 8. Установлення нового сантехнічного обладнання. 9. Вирівнювання підлоги та покриття підлоги коридору, прилеглому до санвузла плиткою. 10. Ремонт стін коридору, прилеглому до санвузла по каменю та бетону цементно-вапняним розчином, товщина шару 20 мм. 11. Високоякісне фарбування полівінілацетатними водоемульсійними сумішами стін коридору, прилеглому до санвузла по штукатурці. 12. Покриття підвісної стелі коридору, прилеглому до санвузла плиткою Армстронг. 13. Ремонт стін тамбуру по каменю та бетону цементним розчином. 14. Покриття стін тамбуру керамічною плиткою. 15. Вирівнювання підлоги в тамбурі, облаштування її плиткою. 16. Покриття підвісної стелі тамбура плиткою Армстронг. 17. Ремонт стін вестибюлю та коридору по каменю та бетону цементно-вапняним розчином, товщина шару 20 мм. 18. Високоякісне фарбування полівінілацетатними водоемульсійними сумішами стін вестибюлю та коридору по штукатурці. 19. Покриття підвісної стелі вестибюлю та коридору плиткою Армстронг. 20. Вирівнювання підлоги та покриття підлоги вестибюлю та коридору плиткою. 21. Покриття підвісної стелі інших приміщень бібліотеки плиткою Армстронг. 22. Демонтаж старих вхідних дверей, заміна на енергозберігаючі (2 штуки). 23. Демонтаж та заміна міжкімнатних дверей (8 штук). 24. Ремонт штукатурки прямолінійних укосів всередині будівлі по каменю та бетону цементно-вапняним розчином. 25. Ремонт штукатурки зовнішніх стін по каменю та бетону цементно-вапняним розчином, товщина шару 20 мм. 26. Високоякісне фарбування полівінілацетатними водоемульсійними сумішами стін по штукатурці. 27. Вивіз будівельного сміття.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Естетичний вигляд закладу культури міста. Забезпечення комфорту та затишку у приміщенні для працівників та відвідувачів бібюліотеки. Безпека людей, які приходять в будівлю даного закладу.

Вартість складових проекту

400 000

Очікуваний термін реалізації проекту

2020 рік

Орієнтовна загальна вартість проекту:

400 000

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Можливе збільшення цін на потрібні товари та послуги

Бюджет проекту:
Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Бюджет проекту 0 400000
Бюджет проекту Ремонт бібліотеки.DOC, 34 кБ
Номер проекту:
28
Ініціатор:
Хруслова Наталія Петрівна
Статус:
На розгляді
Дата початку збору голосів:
10.09.2019 00:00
Тип проекту
Великий (від 200 000 до 400 000 грн.)
Категорія проекту
Комунальне господарство
Бюджет:
400 000 гривень
Підтримало:
381 230 / 151

Корисні посилання