Дитячий ігровий майданчик на території амбулаторії № 1

- стимулювання дітей до відвідування лікарів - педіатрів; - збільшення відсотку дітей охоплених профілактичними заходами; - вплив на фізичні здібності дитини, так як складається з ігрових та спортивних елементів; - бачення батьками небайдужості місцевої влади до охтирських дітей.

Місце реалізації проекту

м. Охтирка, вул. Сумська ( Фрунзе), 55

Назва установи / закладу

Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (скорочена назва КНП ОМР «ОМЦПМСД»)

Проблема

Первинна медична допомога дітям м. Охтирка надається дітям в пристосованих приміщеннях за адресою: вул. Сумська,55. На території біля цих приміщень відсутні умови для перебування маленьких пацієнтів – відсутні ігрові майданчики. Ігрові майданчики необхідні для того, щоб діти могли в ігровій формі заповнювати свій час коли чекають своєї черги.

Мета проекту

Для організації та надання медичних послуг зпервинної медичної допомоги дітям м. Охтирка необхідно забезпечити комфортні умови перебування маленьких пацієнтів відповідно до п. 3.1.Державних санітарних норм і правил «Санітарно-протиепідемічні вимоги до закладів охорони здоров'я, що надають первинну медичну (медико – санітарну ) допомогу»

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Обладнання ігрового майданчику дасть створення соціальних та інфраструктурних умов для покращення якості життя сімей, підвищення рівня народжуваності; формування почуття захищеності, впевненості і стабільності в українському суспільстві. Проектом передбачено: закупівля, установка дитячого ігрового обладнання, оформлення, упорядкування самого майданчика і прилеглої території, обслуговування та утримання всього комплексу, а так само проведення позакласних і виховних заходів. Цільова група проекту – діти дошкільного і молодшого шкільного віку, школярі, їх батьки – жителі м. Охтирка.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Діти віком від 1-го до 6-ти років.

План заходів з реалізації проекту

Облаштування території та встановлення ігрових майданчиків

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Створення комфортних умов перебування дітей дасть можливість підписувати декларації з дітьми з інших громад, що вплине на збільшення надходження фінансування.

Вартість складових проекту

315 794 тис.грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

2020 рік

Орієнтовна загальна вартість проекту:

315 794

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Ціна обладнання, ціна матеріалів, тендерні процедури.

Приклади схожих рішень

-

Бюджет проекту:
Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Бюджет проекту 0 315794
, 32 кБ
Номер проекту:
24
Ініціатор:
Сидоренко Василь Павлович
Статус:
Підтверджено
Дата початку збору голосів:
10.09.2019 00:00
Тип проекту
Великий (від 200 000 до 400 000 грн.)
Категорія проекту
Комунальне господарство
Бюджет:
315 794 гривень
Підтримало:
29 23 / 6

Корисні посилання