«Безпечний шлях до ДНЗ «Струмочок» для дітей та дорослих»

Облаштування критого павільйону на місці зупинки міського транспорту та вимощування плиткою безперервної тротуарної доріжки до споруди дошкільного закладу зробить безпечним та комфортним користування міським транспортом та рух пішоходів (батьків і вихованців дошкільного закладу «Струмочок» та мешканців прилеглого мікрорайону).

Місце реалізації проекту

Перехрестя вулиць Гоголя та Чехова, вул. Чехова, 2 (територія дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "Струмочок")

Назва установи / закладу

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Струмочок» Охтирської міської ради Сумської області.

Проблема

ДНЗ «Струмочок» розташований у віддаленому мікрорайоні який має велику площу та не дуже розвинену інфраструктуру. Вихованців закладу змушені користуватись міським транспортом та далеко не досконалим пішохідним сполученням. Відсутність: - стаціонарного критого павільйону на зупинці по вул. Гоголя (біля повороту на вул. Чехова), якою щоденно користуються батьки та вихованці ДНЗ «Струмочок» та не мають можливості захисту від сонця та дощу, під час очікування транспорту. - якісного безперервного тротуарного покриття від зупинки транспорту до приміщення дошкільного закладу ( тротуарна доріжка прокладена лише по вул. Чехова, а проміжок по вул. Гоголя суцільна грязь у дощову погоду, місце зупинки транспорту розбите машинами в калюжі, асфальтове покриття на центральному вході до навчального закладу в жахливому стані суцільні ями, як наслідок брудне та мокре взуття дітей та дорослих, постійні дрібні травмування через спотикання. Проект направлений на створення умов безпечного дорожнього руху у віддалених районах нашого міста, на вирішення нагальної потреби щодо облаштування зручного доступу вихованців до дошкільного закладу, який знаходиться у комунальній власності Охтирської міської ради.

Мета проекту

Проект направлений на створення умов безпечного дорожнього руху у віддалених районах нашого міста, на вирішення нагальної потреби щодо облаштування зручного доступу вихованців до дошкільного закладу, який знаходиться у комунальній власності Охтирської міської ради. - Створити умови безпечного дорожнього руху активними учасниками якого є діти - Забезпечити належний доступ вихованців до дошкільного закладу, який знаходиться у комунальній власності Охтирської міської ради. - Розвивати інфраструктуру м. Охтирка у віддалених мікрорайонах.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановити критий павільйон на зупинці по вул.. Гоголя під назвою ДНЗ «Струмочок», вимостити плиткою : майданчик зупинки, пішохідний тротуар від зупинки до вул. Чехова, центральний вхід до будівлі дошкільного навчального закладу «Струмочок». Даний проект забезпечить належний доступ вихованців до дошкільного закладу та безпеку пішохідного руху і користування громадським транспортом мешканців мікрорайону. Із свого боку дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Струмочок» може взяти на себе господарське обслуговування ( прибирання на зупинці, у зимову пору очищення від снігу тротуарів)

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

- для батьків і дітей дошкільного закладу, мешканців мікрорайону

План заходів з реалізації проекту

- Виготовлення ПКД; - Укладання договорів; - Придбання матеріалів( метало профіль, профнастил, плитка тротуарна, пісок); - Роботи з благоустрою.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Соціальні: - безпечний доступ дітей до дошкільного закладу; - безпечні умови дорожнього руху; - удосконалення інфраструктури мікрорайону. - бачення мешканцями піклування місцевої влади про віддалені мікрорайони міста.

Вартість складових проекту

199 800 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

2020 рік

Орієнтовна загальна вартість проекту:

199 800

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

- Термін виготовлення ПКД; - укладення договорів

Приклади схожих рішень

-

Бюджет проекту:
Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Бюджет проекту 0 199800
, 3,2 МБ
Номер проекту:
14
Ініціатор:
Мосійчук Ольга Григорівна
Статус:
Підтверджено
Дата початку збору голосів:
10.09.2019 00:00
Тип проекту
Малий (до 200 000 грн.)
Категорія проекту
Комунальне господарство
Бюджет:
199 800 гривень
Підтримало:
41 23 / 18

Корисні посилання